Kadry i płace

TaxMachine mała księgowość to znane od wielu lat i cenione na rynku oprogramowanie dla księgowych, pozwala na wydajne i łatwe prowadzenie ewidencji przychodów, Księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, zawiera ponad 400 zeznań podatkowych, deklaracji i innych druków, potrafi wysyłać e-Deklaracje, zawiera kadry i płace, program magazynowy, program do faktur.

Program do księgowości TaxMachine zalecany jest dla małych i średniej wielkości podmiotów gospodarczych oraz biur podatkowych i wszystkich podmiotów prowadzących mała księgowość. Większa część firm użyje też moduły: program magazynowy, kadry i płace, program do faktur.

Program mała księgowość TaxMachine jest przydatny zarówno dla tych podmiotów gospodarczych, które obejmuje ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, jak i dla tych, które dotyczy Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów. Program obsługuje nowe stawki VAT 23% i 8%, program do fakturowania też obsługuje nowe stawki VAT.

Program księgowy TaxMachine na podstawie zapisów księgowych automatycznie sporządza ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7, VAT-7K, oraz sam oblicza zaliczki na podatek dochodowy, na koniec roku samoczynnie utworzy zeznanie roczne PIT np. PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-37 którą następnie wyśle do Urzędu Skarbowego przez internet (e-deklaracje).

Oprócz tego oprogramowanie księgowe TaxMachine zawiera w sobie kadry i płace, w tym listy płac, z obsługą PIT-11, PIT-4R, PIT-40, kartotek wynagrodzeń oraz program do faktur, program magazynowy.

W programie księgowym TaxMachine dostępne jest też ponad 300 aktywnych formularzy, w tym większość aktualnych formularzy dla Urzędu Skarbowego w wielu kategoriach, np. dokumenty księgowe, magazyn, kadry i płace, program do faktur itp.

Większość elementów programu księgowego TaxMachine (np. program magazynowy, e-deklaracje, wystawianie faktur, płace, aktywne formularze) może być wykorzystywanych przez wszelkie jednostki gospodarcze niezależnie od formy prowadzenia księgowości bądź spodób opodatkowania.

Główne okno programu do księgowości TaxMachine jest skonstruowane na wzór programu Eksplorator systemu Windows, dlatego jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi tego systemu.

Zastosowany w programie dla księgowych TaxMachine przejrzysty sposób prezentacji danych pozwala w prosty i szybki sposób dotrzeć do wymaganych składników aplikacji i zapisywanych tam danych.

Użytkownik programu mała księgowość TaxMachine ma możliwość równoczesnego otwierania wielu okien programu oraz równoczesnej pracy w wielu modułach programu.

TaxMachine mała księgowość, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Sieć klient ma zawsze aktualną aplikację księgową.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.