Naklejki

Naklejki odblaskowe wykonane są folii zawierającej glin czyli drobinki szkła. Obrys tych naklejek jest nieograniczny. Spośród folii tych mogą zostać zrealizowane którekolwiek ciało to znaczy napisy. Paleta kolorów obejmuje parę kolorów, które prezentujemy powyżej na banerze. Na materiale odblaskowym być może podobnie stać się naniesiona dowolna grafika reklamowa oraz następnie może stać się wycięta do określonego kształtu również w naklejki wielokolorowe.

Naklejki odblaskowe znajdują wykorzystanie w drogownictwie, samochodach ciężarowych, samochodach służb mundurowych, pogotowia, na elementach mających być widoczne rodzaju słupki, rowery, i tym podobne, z zapałem stosowane na plecakach szkolnych, tornistrach. Naklejki odblaskowe są niezastąpione w ciągu wycieczek szkolnych, rowerowych, na spacerach, w szczególności porą wieczorną wyjątkowo w jesieni oznacza to zimie.

W znaczącej liczbie sytuacji używane są naklejki fluorescencyjne.

Naklejki tego typu wykorzystywane są z reguły przez sklepy, komisy samochodowe, dealerów aż do zakomunikowania promocyjnych warunków sprzedaży. Naklejki odróżniają się szybką zauważalnością za pomocą bardzo jaskrawym kolorom. Za pomocą absorpcji światła stają się bardzo dobrze widoczne. Mogą zostać opracowane w dowolnym kształcie. Dzieci uwielbiają kształty rożnych postaci z bajek, filmów animowanych dla dzieci. Wymarzoną naklejką jest pies Pluto, Myszka Miki, Kaczor Donald, Gumisie, Smerfy, Strażak Sam, Tomek i przyjaciele, Muminki, Pszczółka Maja i Gucio, Wielki Czerwony Pies, Marta, pies, który mówi po zjedzeniu zupy literkowej, Harry i wiaderko pełne dinozaurów, i rożne inne ulubione postacie z bajek.

Naklejki fluorescencyjne nadają się do ekspozycji krótkookresowych (do12 miesięcy) skoro w następnej kolejności tracą swoją jaskrawość.

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.