BMI – body mass index

Matematyk Keith Devlin, stowarzyszenie branży restauracyjnej, Centrum na rzecz Wolności Konsumentów stwierdził, że błąd w BMI jest znaczny, i tak wszechobecne, że generalnie nie jest przydatne w ocenie stanu zdrowia.. Jednak, BMI jest kontrowersyjny, ponieważ wielu ludzi, w tym lekarzy, nie polegają na pozornej władzy numeryczne do diagnostyki medycznej, ale nigdy nie było BMI celem jest pomyślany jako prosty sposób klasyfikacji siedzący tryb życia (fizycznie być nieaktywne) osób ze średnim składu masy ciała Dla tych osób są aktualne ustawienia wartości w następujący sposób: BMI z 20 do 25 Może być optymalny rozkład masy, BMI poniżej 20 wskazuje na osoby z niedowagą, podczas gdy kilka z 25 Maja Zobacz nadwagą to osoba z BMI poniżej 20 z powodu choroby, mają wiele powyżej 30 sugeruje, że osoby otyłe (ponad 40, chorobliwie otyłych).. Na przykład, osoby z BMI od 34 do limitu BMI premiera z 34/25 = 1,36, a 36% powyżej górnej masy.. wirus hpv Podobnie, jest to coraz bardziej istotne dla rozwoju dzieci, przez większość nawyków ćwiczeń… W 1985 roku, National Institutes of Health (NIH) Consensus Conference zalecane BMI nadwagę z BMI 27,8 dla mężczyzn i 27,3 dla kobiet są ustawione.. Wiele będzie realizowany stopniowo kruszywa, w którym uczestnik jest dodatkową karę, zwykle jako procent miesięcznych premii za każdym obszarze punktów BMI powyżej pewnej wartości granicznej, maksymalnie do przeszłości, BMI, tylko poszczególne odmówił zapłaty dopuszczalności niezależnie od ceny.. Zamiast progów niedowagą i nadwagą, to percentyla BMI w porównaniu z dziećmi tej samej płci i wieku..

Wykładnik 2 w mianowniku wzoru na BMI jest dowolna.
Ta ogólna zależność jest szczególnie przydatna dla innych danych konsensusu w kwestii otyłości lub różnych warunkach, ponieważ może być stosowane do pół-dokładne przedstawienie, z którego rozwiązanie można uzgodnić, lub RDA może być obliczona dla grupy do zabudowy… Niemniej jednak, ze względu na jego prostotę, zaczął być powszechnie wykorzystywana do indywidualnej diagnozy, pomimo niespójności.. University of Chicago nauk politycznych profesor Eric Oliver mówi BMI jest wygodne, ale fałszywe miara wagi, wymuszone na ludności, i powinny zostać zrewidowane.. kalkulator bmi Punktu odcięcia ma mieć bardzo różne zakresy akceptacji dla każdego zakładu ubezpieczeń i dostawców różnych zostaną ustalone.. BMI można obliczyć szybko i bez drogiego sprzętu.. Body Mass Index (BMI) lub Quetelet Strona jest heurystyczne proxy dla ludzkiego tłuszczu na osobę wagi i wzrostu.. Tak więc, jeśli wszystkie wymiary i masy ciała podwójnej wagi naturalnie z kostki wysokości, a następnie BMI podwaja zamiast pozostaje ten sam..

Niemniej jednak, BMI Prime pozwala na łatwe porównanie populacji, której górna granica wartości BMI różnią się..
Chociaż formuła wcześniej niż Quetelet wskaźnika BMI z 19 Wieku, nowy termin “masy ciała index” datę związku i jego popularności, papier w lipcowym numerze z 1972 roku w Journal of Chronic Diseases opublikowane przez Ancel Keys, które wykazały, że BMI jest najlepszym wskaźnikiem zawartości tkanki tłuszczowej w warunkach wagi i wielkości ciała, , zainteresowanie pomiaru tkanki tłuszczowej jest ze względu na otyłość stały się rozpoznawalne problem w zamożnych społeczeństwach zachodnich.. Jednak obecny WHO i PZH, z mało dowodów naukowych badań stwierdzono, ale są jakieś obszary.. BMI poniżej 5 Percentyl jest za niedowagę i powyżej 95.. ospa wietrzna BMI jest na ogół związane jako środek korelacji pomiędzy grupami w ogólnej masy i może służyć jako sposób ogólnikowy, aby oszacować otyłości.. Nick Korevaar (profesor matematyki na Uniwersytecie w Utah) sugeruje, że zamiast wyrównywania wysokości ciała (BMI, jak to robi) lub cubing wysokości ciała (jak ponderal przypadku indeksu), wskazane byłoby, aby wykładnik między wykorzystania 2,3 i 2,7 (jak pierwotnie zauważył Quetelet)..

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.