najlepszy bank w polsce

Alior Bank

Alior Bank jest na naszym rynku od relatywnie krótkiego czasu. Jakkolwiek od tego czasu zdążył co niemiara namieszać w konkurencji.

Alior Bank zajął miejsce w rankingu “Przyjazny Bank Newsweeka”
w klasach “Najlepszy bank tradycyjny” i “Najlepszy bank internetowy”.

Nowe konto osobiste w Alior Bank

Główne parametry to:

  • * zero za opłaty ze wszystkich bankomatów w Kraju i na całym świecie
  • * 0 zł za przelewy internetowe
  • * 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • * 5% w skali roku na lokacie nocnej, na której każdej nocy zarabia połowa pieniędzy z rachunku
  • * sposobność skorzystania z limitu w rachunku nawet do 100 tys. zł
  • * wypróbowany dostęp do rachunku przez Internet lub telefon 24h na dobę

Bez wątpliwości z przeniesieniem nie powinno być kłopotów. Bank zapewnia, że po doręczeniu odpowiedniego, podpisanego dokumentu, wszystkie formalności załatwia. Likwiduje stary rachunek, przelewa nasze finanse na nasze nowe konto, przeniesie nasze zarządzenia stałe, zdefiniowanych adresatów, poinformuje ZUS, Urząd Skarbowy, chlebodawcę, dodatkowo wszelkie instytucje, które wymienimy. Na dodatek od ręki odbieramy nową kartę płatniczą, bo od razu móc korzystać z nowego rachunku.

Bank Bank Pocztowy

Bank Pocztowy działa od roku 1990. Dzięki dominującym udziałowcom – Poczcie Polskiej SA oraz PKO BP SA bank, trzyma wielką w polsce dystrybucję również dojście do najnowocześniejszych technologii bankowych instytucji. Kluczową zaletą tego uniwersalnego i bezpiecznego Banku jest duży dostęp Klientów do usług bankowych. Blisko 10 tys. punktów w których Użytkownik ma darmowy dostęp do uzbieranych pieniędzy także bez mała 5 tys. Urzędów Pocztowych w których udostępniane są m.in. kredyty gotówkowe, konta osobiste, wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Comments are closed.