Dobry kredyt porownanie

 Najwyżej oprocentowane na rynku lokaty bankowe na 6 i 12 miesięcy bez podatku „Belki” i z nieograniczoną liczbą wpłat są od dziś dostępne w oddziałach Expandera

Expander przy współpracy z Meritum Bankiem wprowadził do swojej oferty 6 i 12-miesięczne lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. Nowe produkty są korzystnym dla klienta rozwiązaniem, pozwalającym osiągać większe dochody niż w przypadku standardowych lokat. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dziennej kapitalizacji odsetek, która przy określonym poziomie oprocentowania i kwoty depozytu może skutkować brakiem podatku „Belki”. Ponadto naliczone codziennie odsetkiAngielski odpowiednik interest odsetki – środki płacone przez bank za udostępniony mu kapitał lub należne bankowi z tytułu&hellip wiecej » powiększają kwotę depozytu, co również podnosi rentowność inwestycji w stosunku do tradycyjnych 6- i 12-miesięcznych lokat.

Oprocentowanie sześciomiesięcznego depozytu wynosi 6,4% w skali roku. Jednak dzięki temu, że wypłacone odsetkiAngielski odpowiednik interest odsetki – środki płacone przez bank za udostępniony mu kapitał lub należne bankowi z tytułu&hellip wiecej » podlegają dziennej kapitalizacji i nie są pomniejszane o podatek, dochód z lokaty odpowiada tradycyjnemu depozytowi półrocznemu oprocentowanemu na poziomie 8%. Przy rocznej lokacie, oprocentowanie wynosi 5,9%, co odpowiada tradycyjnej lokacie oprocentowanej na poziomie 7,5%. Minimalna kwota lokaty to 3 000 zł, maksymalna 10 000 zł. Jeden klientAngielski odpowiednik customer klient – w potocznym rozumieniu za klienta banku uznaje się osobę fizyczną lub firmę.&hellip wiecej » może założyć nieograniczoną liczbę lokat, co pozwala optymalizować dochody z oszczędności.

- Expander stale dąży do tego, aby klienci mieli dostęp do najkorzystniejszych ofert rynkowych. Jednocześnie dbamy o to, by osoby, które za naszym pośrednictwem lokują swoje oszczędności, mogły korzystać z rozwiązań atrakcyjnych podatkowo - mówi Adam Parfiniewicz, prezes Expandera. Do założenia lokaty potrzebny jest tylko dowód osobisty. Lokatę można otworzyć w dowolnym oddziale Expandera. Listę oddziałów i ich adresy można znaleźć na stronie internetowej www.expander.pl.

Poza ofertą lokat u doradców Expandera dostępne są również inne produkty: inwestycyjne, oszczędnościowe i emerytalne. W oddziałach Expandera można również zaciągnąć kredytAngielski odpowiednik credit kredyt – dostarczenie pewnej ilości towarów (dóbr i usług) albo przekazanie pewnej kwoty&hellip wiecej » mieszkaniowy, refinansowy czy konsolidacyjny, a także pożyczkę gotówkową. Expander oferuje ponadto szeroką gamę produktów ochronnych i może zaproponować klientowi pełny model finansów osobistych.

Comments are closed.