Dobre konto najlepszy kredyt

Jak rozsądnie brać szybki kredyt w banku?

Szybki kredyt jest ciągle bardzo kosztowny. Przeciętne oprocentowanie kredytu gotówkowego w banku przewyższa 15 proc. (nie licząc dodatkowych prowizji).

Bankowcy już parę lat temu zauważyli, że starczy zapakować szybki kredyt ładniej niż na ogół – w kolory okazjonalne – by konsumenci zasówali drzwiami i oknami: pożyczki wakacyjne, kredyt letni itp. Takie specjalnie zapakowane reklamy kredytowe najczęściej nie różnią się niczym od standardowych. Oprocentowanie lub opłaty są tylko minimalnie niższe, ale najczęściej są to zmiany niezauważalne.

Prędki kredyt a zdolność płatnicza

Kredyt od zaraz inaczej chwilówka na dowód to napewno niezwykle wygodne, ale czy tanie rozwiązanie w sprawie prędkiego pozyskania pieniędzy?

Niestety nie jest to najtańsza możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego a w ciągu ubiegania się w agencji instytucji finansowej o taki kredyt i tak zostanie sprawdzona nasza zdolność finansowa (tak jak w wypadku normalnego tańszego kredytu). Wypływa to z faktu, że obecnie stosowane w instytucjach finansowych systemy komputerowe są w stanie bardzo szybko określić naszą zdolność, nie jest tym samym prościej otrzymać taki kredyt, a za jej szybkie użyczenie poniesiemy z pewnością większe opłaty niż w wypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego.

Comments are closed.